Općina Kiseljak


Kontakt

Brojač

741185
DanasDanas171
JučerJučer489
Tekući tjedanjTekući tjedanj2797
Tekući mjesecTekući mjesec7544
UkupnoUkupno741185

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 19 i Članova: 1 


Hrvatska Vlada izdvojila je 65 tisuća maraka za zamjenu građevne stolarije u Osnovnoj školi Kiseljak,  pomoć je sada potrebna  za dovršetak Sportske dvorane u Srednjoj školi koja je na raspolaganju ne samo učenicima već i svim građanima. Del Vlchio je podsjetio da se program pomoći Vlade RH u BiH nastavlja ali u jednom drugačijem obliku. Umjesto brojnijih malih projekata, financirati će se veći i značajniji.

O gospodarskoj suradnji razgovarao je s načelnikom općine Kiseljak Mladenom Mišurićem Ramljakom.

"Gospodarska diplomacija postaje sve važnija. BiH je naš susjed, uvijek smo bili partneri, u BiH smo puno investirali. Otkako smo mi u EU, uvjeti su se malo izmijenili. Nadamo se da će te izmjene vrlo brzo biti prihvaćene na terenu kako bismo nastavili raditi na jačanju gospodarske suradnje i povećanju njezina obima. Ako bude posla, ljudi će biti zadovoljni i neće biti na ulici", kazao je Del Vechio ističući kako je stabilnost, politička, gospodarska i svaka druga najvažnija za ulaganja.Načelnik Općine Kiseljak  Mladen Mišurić Ramljak, kazao je kako je tema razgovora na sastanku s veleposlanikom Del Vechiom bila o sasvim konkretnim projektima kako u gospodarskom polju tako i na drugim poljima kada je u pitanju pomoć Hrvatske Vlade Općini Kiseljak.