Općina Kiseljak


Kontakt

kontakt2t.fw

Brojač

782747
DanasDanas324
JučerJučer433
Tekući tjedanjTekući tjedanj2658
Tekući mjesecTekući mjesec6980
UkupnoUkupno782747

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 65 


Profesorica Ivana Ribičić kazala je kako izložba likovnih uradaka ''Anale 2013'' broji djela 30 autora, koji su članovi Napredkove udruge likovnih umjetnika Sarajevo, od kojih je njih 20 nazočilo otvorenju izložbe. Svoja likovna djela predstavili su akademski slikari i slikarski ljubitelji. Tema likovnih uradaka su pejzaži s izraženim koloritom. Izložbu je otvorio načelnik Općine Kiseljak Mladen Mišurić Ramljak.

Predsjednik HKD ''Napredak'' podružnica Kiseljak, Ivo Miro Jović posjetiteljima je predstavio  Sinišu Markanovića-baritona uz pratnju na glasoviru Ivana Buljana, gdje su posjetitelji i ovoga puta mogli uživati u zvucima tamburaškog orkestar HKD ''Napredak'' Kiseljak pod vodstvom Josipa Sliškovića.