kontakt2t.fw

Utorak, 06 Veljača 2018 10:42

UGOVOR

U sklopu projekta "Jedna HR županija - jedna obnovljena kuća u BiH" pokrenutog od strane dopredsjednika RS iz reda hrvatskog naroda Josipa Jerkovića u Kiseljaku je potpisan Ugovor o financijskoj potpori između Saveza za povratak izbjeglih i raseljenih osoba iz Bosanskog Broda zastupanog od strane predsjednika Pave Dujaka i općine Kiseljak zastupanog od strane načelnika općine Mladena Mišurića Ramljaka.

Potpisan je Ugovor o udruženim sredstvima Šibensko - kninske županije i općine Kiseljak kojim će se poboljšati stambene prilike za dvije višečlane interno raseljene obitelji.

S današnjim potpisivanjem obnoviti će se ukupno 13 obiteljskih kuća u BiH, a očekuje se da će i preostale HR županije sudjelovati u projektu zajedno i sa drugim općinama iz BiH.

(Ured dopredsjednika RS)