Srijeda, 18 Listopad 2017 10:58

18.10-zap

Zaprešić, grad Josipa bana Jelačića, nizom kulturno-umjetničkih, zabavnih, gospodarskih i turističkih manifestacija proslavio je svoj 22 rođendan.

Uoči 22. Dana grada i 216. godišnjice rođenja bana, najpoznatijeg zaprešićkog stanovnika, održana je i svečana sjednica Gradskog vijeća.

Sjednicu je otvorio predsjednik Gradskog vijeća, Drago Bago a dobrodošlicu svim gostima zaželio je gradonačelnik Željko Turk.

Izaslanstvo Općine Kiseljak predvođeno načelnikom Mladenom Mišurićem- Ramljakom i predsjedateljem Sabora ŽSB Josipom Kvasinom nazočilo je protekloga vikenda 14. listopada svečanoj sjednici Gradskog vijeća grada Zaprešića.

Načelnik Mladen Mišurić-Ramljak na svečanoj sjednici pred brojnim uzvanicima iz političkog i društvenog života Republike Hrvatske u svoje osobno ime, svojih suradnika i stanovnika općine Kiseljak čestitao je Dan grada Zaprešića, istaknuvši odličnu suradnju Kiseljaka i Zaprešića već dugi niz godina.

Općina Kiseljak i Grad Zaprešić Povelju o prijateljstvu potpisali su 2004. godine.

18.10.-zap vijenci