Općina Kiseljak


Kontakt

kontakt2t.fw

Brojač

783313
DanasDanas411
JučerJučer479
Tekući tjedanjTekući tjedanj3224
Tekući mjesecTekući mjesec7546
UkupnoUkupno783313

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 31 


Četvrtak, 31 Kolovoz 2017 06:10

 Općina Kiseljak krenula u aktivnost automatizacije vodovodnog sustava na svom području.


Ugovor o izvođenju radova automatizacije vodovoda, čija vrijednost iznosi 64.096,70 KM potpisali su Ministarstvo prostornog uređenja, građenja, zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova KSB ministar Amer Mrako, Općina Kiseljak načelnik Mladen Mišurić-Ramljak i izvođač radova ''EMTelektro inženjering'' d.o.o. Brčko, zamjenik direktora Miloš Dujković.

 

Ispred spomenutog ministarstva sastanku je nazočio Dragan Šafradin, pomoćnik ministra za zaštitu okoliša. 

 

safradin 1


Automatizacija vodovoda, odnosno uspostava centralne upravljačke jedinice je kičma izgradnje sustava za daljinsko upravljanje. Ovim će se postići automatsko mjerenje razine vode u svim bazenima, automatska klorizacija, mjerenje kvalitete vode i sl.


Za ovaj dio posla sredstva su osigurana preko Ministarstva prostornog uređenja, građenja, zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova KSB u skladu sa iznosom sredstava predviđenim javnim pozivom 50.000,00 KM dok je ostatak sredstava osiguran od strane Općine Kiseljak u iznosu od 14.096,70 KM, koja će sufinancirati navedeni projekt.