Ponedjeljak, 26 Lipanj 2017 11:58

26.stadion 2

Radovi na izgradnji nogometnog igrališta s umjetnom travom na Stadionu hrvatskih branitelja, kao i samo uređenje stadiona je u punom jeku, dok se završetak svih radova očekuje u mjesecu rujnu.

Igralište dimenzije 70 x 30 m a nalazi se u sklopu kompleksa sportskog centra u Kiseljaku sa sjeverne strane nogometnog stadiona .

Investitor radova je Općina Kiseljak a sredstva za umjetnu travu osim Općine dijelom su osigurana i od Federalnog ministarstva kulture i sporta.

Stadion polako poprima novi izgled kojeg krase montirani paneli duž cijelog stadiona a u tijeku je i ugradnja LED reflektora na nogometnom igralištu  s umjetnom travom.

26.stadion 1

Započeli su radovi i na izgradnji istočne tribine i svlačionica po standardima UEFE.

Stvaramo iznimno kvalitetne uvjete kad je u pitanju sport a očekuje nas još ulaganja u sportsko rekreacijski centar u Kiseljaku, kazao je načelnik Mladen Mišurić-Ramljak.

26.stadion 3