Petak, 16 Lipanj 2017 19:43

prom mat 4

U sportskoj dvorani srednje škole Kiseljak 16.lipnja održana je svečana promocija maturanata, gdje su maturanti Srednje škole ''Ivan Goran Kovačić'' i Srednje strukovne škole Fojnica u Kiseljaku primili diplome o uspješnom završenom školovanju.

Sedam učenika posebno su se izdvojili po rezultatima i svojim ponašanjem , te zaslužili priznanje, diplomu učenika generacije.

Načelnik općine Kiseljak Mladen Mišurić-Ramljak kao i prethodnih godina, tako i ove učenicima generacije uručio je novčanu nagradu u vrijednosti od 200 KM i grb općine Kiseljak.

prom mat 2

Zaželivši maturantima sreću i uspjeh kako u životu tako i u daljnjem školovanje, Načelnik je naglasio kako je znanje moć i ono uvijek vrijedi u životu.

Srednja škola ''Ivan Goran Kovačić'' Kiseljak u školskoj 2016./2017. godini ima tri učenika generacije iz ekonomske škole i to su : Tihana Brajković, Imana Hadžić i Ilijana Protuđer.

prom mat 1

Srednja strukova škola Fojnica u Kiseljak u školskoj 2016./2017.godini ima četiri učenika generacije: Tanja Kovačevska, 4.a medicinske škole, Dalila Delahmetović, 4.c medicinske škole, Ferida Dervišbegović i Alma Omanović iz 4.b medicinske škole, zanimanje farmaceutski tehničar.

Srednja škola ''Ivan Goran Kovačić'' Kiseljak ispratila je 54., a Srednja strukova škola Fojnica u Kiseljaku 24., naraštaj maturanata.

prom mat 3