Petak, 28 Travanj 2017 10:38

Federacija Bosne i Hercegovine
Kanton Središnja Bosna/Srednjobosanski kanton
Služba za gospodarstvo, urbanizam i prostorno planiranje

Broj: 03-23-362/17
Kiseljak, 28.4.2017. godina

Sukladno članku 40. Zakona o zaštiti okoline SBK/KSB ("Sl. Novine broj 4/05), Služba za gospodarstvo, urbanizam i prostorno planiranje u suradnji sa investitorom Lejlom Musić iz Hrastova, poziva sve zainteresirane subjekte i nevladine organizacije da uzmu učešće u

JAVNOJ RASPRAVI

U postupku izdavanja okolišne dozvole za samouslužnu autopraonicu u mjestu

Hrastovi investitora Lejle Musić iz Hrastova

Javna rasprava će se održati u prostorijama Općinske vijećnice u Kiseljaku dana 15.5.2017. godine sa početkom u 13,00 sati.

Dnevni red:

1. Prezentacija zakonskog osnova u postupku izdavanja okolišne dozvole (predstavnik općine)
2. Informacija o predloženim aktivnostima i zahtjevu za izdavanje okolišne dozvole,
3. O organima uprave koji su odgovorni za donošenje rješenja, odnosno okolišne dozvole.
4. Diskusija.

Sve informacije vezane za postupak izdavanja okolišne dozvole za predmetni objekt, kao i podnošenje primjedbi i pitanja, zainteresirana lica mogu se obratiti ovoj Službi u uredu broj 29. Općine Kiseljak, u roku od 8 dana od dana objavljivanja ovog poziva za Javnu raspravu.

Javni poziv za učešće u javnoj raspravi bit će objavljen na oglasnoj ploči Općine Kiseljak, kao i na web stranici općine www.opcina-kiseljak.org.

RUKOVODITELJ SLUŽBE

Marinko Komšić,dipl.ing.