Općina Kiseljak


Kontakt

kontakt2t.fw

Brojač

795443
DanasDanas98
JučerJučer200
Tekući tjedanjTekući tjedanj1164
Tekući mjesecTekući mjesec6922
UkupnoUkupno795443

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 183 


Utorak, 04 Travanj 2017 10:07

 

stipendije 4-1

 

Načelnik općine Kiseljak, Mladen Mišurić-Ramljak uručio je stipendije studentima koji se školuju za deficitarna zanimanja.
Studenti su potpisali Ugovore o stipendiranju u kojem su definirana prva i obveze studenata kao i obveze Općine Kiseljak.


Javni natječaj za dodjelu stipendija studentima koji se obrazuju za deficitarna zanimanja objavljen je 6. prosinca 2016.godine na web stranici Općine. Povjerenstvo za dodjelu stipendija izvršilo je pregled pristiglih prijava te preporučilo studente koji ispunjavaju uvjete navedene u natječaju.

 

stipendije 4-2

 

Dodijeljeno je 10 stipendija za studente koji se obrazuju za deficitarna zanimanja i to, stipendije za studente II, III, godine preddiplomskog sveučilišnog studija matematike i studente IV i V godine diplomskog sveučilišnog studija matematike.

 

Studenti koji su dobili stipendiju su: Tatjana Slišković, Ivana Baban, Ana Marija Knežević, Berina Hodžurda,Valentina Dragojević, Kristian Dasović, Ivana Vučić, Amir Bunjo, Naida Bureković i Ena Brkić.