Ponedjeljak, 03 Travanj 2017 11:58

turnir 3 17 -1

Protekloga vikenda u Kiseljaku je održan uskrsni međunarodni košarkaški turnir.

Organizator i domaćin turnira bio je KK Kiseljak a potporu u organizaciji turnira, koji se već drugu godinu za redom održava u Kiseljaku osim Općine Kiseljak, podržali su i brojni sponzori s područja općine.

Uz domaćine na turniru sudjelovale su ekipe HKK Široki Brijeg, KK Bosna Sarajevo, OKK Spars Sarajevo, KK Split i KK Cibona iz Zagreba.

turnir 3 17 -2

(foto: ARTINFO)

Najbolju šestorku turnira čine Damjan Škoro, (KK KISELJAK) kao najbolji igrač turnira, Almas Oruč, Ivan Kuliš, Duje Zebić i Matej Cikojević.

Načelnik općine Kiseljak, Mladen Mišurić Ramljak prvoplasiranim ekipama podijelio je medalje a pobjednički pokal otišao je u Split.

Osim za pohvale za izuzetno i kvalitetno organiziran turnir kiseljačani su imali priliku uživati u košarkaškom spektaklu a sudeći prema pokazanoj kvaliteti igre kiseljački košarkaši pred ulaskom su u viši rang natjecanja.

turnir  3 17HHH

(foto:ARTINFO)