Srijeda, 22 Ožujak 2017 07:02

4. redovita sjednica Općinskog vijeća Kiseljak održat će se dana 23.3.2017. godine u 18 sati. Sjednica će se održati u Vijećnici Općine Kiseljak.

Za sjednicu je predložen slijedeći

Dnevni red:

1. Odluka o imenovanju člana nadzornog odbora J.P. ''Vodovod i kanalizacija'' d.o.o. Kiseljak

2. Rješenje o imenovanju Odbora za reviziju J.P. ''Vodovod i kanalizacija'' d.o.o. Kiseljak

3. Rješenje o imenovanju Upravnog vijeća J.U. Dom zdravlja Kiseljak

4. Rješenje o imenovanju Povjerenstva za izradu plana uporabe javnih površina na području općine Kiseljak

5. Rješenje o proglašenju javnog interesa (put Gromiljak)

6. Rješenje o proglašenju javnog interesa – prometnica Kiseljak III

7. Odluka o prodaji i kriterijima za prodaju zemljišta u vlasništvu općine Kiseljak putem javne licitacije k.p. 2529 7 K.O. Brestovsko SP (poduzetnička zona)

8. Odluka o prodaji i kriterijima za prodaju zemljišta u vlasništvu općine Kiseljak putem javne licitacije k.p. 2500 1 K.O. Brestovsko SP (poduzetnička zona)

9. Odluka o prodaji i kriterijima za prodaju zemljišta u vlasništvu općine Kiseljak putem javne licitacije k.p. 2500 3 K.O. Brestovsko SP (poduzetnička zona)

10. Odluka o prodaji i kriterijima za prodaju zemljišta u vlasništvu općine Kiseljak putem javne licitacije k.p. 1999 7 K.O. Brestovsko SP (poduzetnička zona)