Općina Kiseljak


Kontakt

kontaktt.fw

Brojač

760306
DanasDanas22
JučerJučer367
Tekući tjedanjTekući tjedanj7
Tekući mjesecTekući mjesec10796
UkupnoUkupno760306

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 11 


Utorak, 21 Ožujak 2017 11:32

 

Ministarstvo prostornog uređenja,građenja,zaštite okoliša,povratka i stambenih poslova KSB/SBK u suradnji s ''Peradarstvo'' d.o.o. Kiseljak poziva sve zainteresirane, a naročito EKO udruge kao i stanovnike MZ Brestovsko i općine Kiseljak da uzmu učešće u javnoj raspravi o izdavanju okolišne dozvole za farmu za tov brojlera.


Javna rasprava će se održati 5.travnja u Domu Brestovsko, Dugo Polje 52. Brestovsko s početkom u 12 sati.

 

Dnevni red


1. Prezentacija zakonskog temelja u postupku izdavanja okolišne dozvole (Predstavnik ministarstva)
2. Prezentacija Elaborata o procjeni utjecaja na okoliš (Predstavnik ''EXPERT'' d.o.o. Vitez koji će nazočne upoznati s projektom)
3. Pitanja, diskusija....

 

Dokumentacija za izdavanje okolišne dozvole dostupna je na uvid kod ''Peradarstva'' d.o.o. Dugo Polje, Kiseljak i Ministarstva prostornog uređenja,građenja,zaštite okoliša,povratka i stambenih poslova KSB/SBK, Travnik, Prnjavor 16 (Ured br.21).

 


Primjedbe i sugestije vezi s Farom za tov brojlera mogu se dostaviti i pisanim putem na navedenu adresu ministarstva kao i putem e-mail pošte Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript u roku od 30 dana od objave poziva.

 

 

 

Služba za gospodarstvo, urbanizam i prostorno planiranje Općine Kiseljak

Marinko Komšić