Petak, 17 Ožujak 2017 14:07

stadion 17-1

U tijeku su radovi na izgradnji nogometnog igrališta s umjetnom travom na stadionu Hrvatskih branitelja. Investitor radova je Općina Kiseljak a sredstva za umjetnu travu osim Općine dijelom su osigurana i od Federalnog ministarstva kulture i sporta.

Osim izgradnje igrališta u tijeku je i izgradnja betonskog zida na koji će se montirati paneli.

stadion 17

Igralište je dimenzije 70 x 30 m a nalazi se u sklopu kompleksa sportskog centra u Kiseljaku sa sjeverne strane nogometnog stadiona.

Osim izgradnje igrališta očekuju se i radovi na izgradnji istočne tribine i svlačionica po standardima UEFE.

Stvaramo iznimno kvalitetne uvjete kad je u pitanju sport a očekuje nas još ulaganja u sportsko rekreacijski centar u Kiseljaku, kazao je načelnik Mladen Mišurić-Ramljak.