Utorak, 28 Veljača 2017 13:20

maske 1

Točno u podne ključ grada Kiseljaka iz ruku načelnika Mladena Mišurića Ramljaka preuzele su maškare.

Veliki broj maškara, njih tisuću i dvjesto uspjelo je svojim zajedničkim snagama preuzeti ključeve grada i nastaviti feštu uz glazbu i veselje.

maske nac 4

Načelnik Mladen Mišurić-Ramljak pokušao je zavarati maškare no bezuspješno, ključ je ipak na kraju predao nakon čega je uslijedilo veselje mašakra.

maske nac 5

Povorka maškara krenula je ispred Osnovne škole Kiseljak, prošla kroz grad nakon čega je na platou Općine Kiseljak priređen prigodan program uz pjesmu i veselje .

maske nac 6

maske 9

U maškarama su sudjelovali učenici OŠ ''Kiseljak'', OŠ ''Gromiljak'', OŠ ''Lepenica'', OŠ ''Brestovsko'', SSŠ ''Fojnica'', SŠ ''I.G. Kovačić'' i Mažoretkinje, koji su se zajedno sa svojim učiteljima i nastavnicima pripremali za maškare, najluđi dan u godini.

maske 2

maske 3

I ove godine bio je iznimno veliki broj veselih i razigranih maski.

maske 7

Na kraju je ostalo još da se spali fašnik, krivac za sve nedaće u Kiseljaku.

maske 8

Uz prigodan program nastavljeno je veselo druženje pod maskama.