Općina Kiseljak


Kontakt

kontakt2t.fw

Brojač

795444
DanasDanas99
JučerJučer200
Tekući tjedanjTekući tjedanj1165
Tekući mjesecTekući mjesec6923
UkupnoUkupno795444

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 54 


Utorak, 21 Veljača 2017 08:14

 

 

 

21.ravantelji

 

Ministrica obrazovanja, znanosti, kulture i športa u Vladi KSB Katica Čerkez 20.veljače posjetila je općinu Kiseljak, gdje je u uredu načelnika Mladena Mišurića-Ramljaka održan sastanak s ravnateljima osnovnih i srednjih škola s područja općine Kiseljak .

 

Na sastanku se razgovaralo o upisnoj politici za slijedeću školsku godinu te infrastrukturnim projektima, odnosno obnovi škola.

 

Katica Čerkez, ministrica obrazovanja, znanosti, kulture i športa KSB kazala je kako je cilj sastanka bio da se napravi jedna inventura kako bi se upoznali sa stanjem u školama i njihovom problematikom.

 

21.ravnatelji 1

 

Načelnik Mladen Mišurić - Ramljak sastanak je ocijenio konstruktivnim gdje su nazočni ravnatelji škola iznijeli svoje aktivnosti rada oko školske 2016./2017. godine.

 

Sastanku su nazočili ravnateljica Srednje škole ''Ivan Goran Kovačić'' Mirjana Medić, ravnatelj Srednje strukovne škole Fojnica u Kiseljaku, Miro Rašo, ravnateljica OŠ ''Kiseljak'', Vitka Grgić, ravnatelj OŠ ''Kiseljak 1'' Nermin Merhemić, ravnteljica OŠ Gromiljak, Lucija Franković, ravnateljica OŠ Brestovsko Ana Laštro, ravnatelj OŠ Lepenica Vladimir Čolić, i ravntelj OŠ Zabrđe Zijad Hasić.

 

21.ravnatelji 2