Ponedjeljak, 20 Veljača 2017 07:27

20.radovi most

Protekloga tjedna nastavljeni su radovi na obnovi mosta kod Lovačke kuće, točnije na njegovoj izgradnji i rekonstrukcije pristupnog puta.

Most će biti namijenjen za promet vozila do 3,5 tone težine a planirani završetak radova na izgradnji mosta predviđen je za mjesec lipanj.

Cilj obnove mosta jest rasterećenje prometa koje će ujedno olakšati i prohodnost do Doma zdravlja.

20.radovi
Lijepo vrijeme također je omogućilo i nastavak izvođenja radova na izgradnji putne infrastrukture u poduzetničkoj zoni Dugo Polje.

Izgradnjom putne infrastrukture u dužini od 600 m u poduzetničkoj zoni Dugo Polje stvaraju se novi uvjeti za buduće investitore kojima je do sad omogućena voda, struja, kanalizacija i uskoro se očekuje završetak putne infrastrukture.