Općina Kiseljak


Kontakt

kontakt2t.fw

Brojač

760779
DanasDanas11
JučerJučer484
Tekući tjedanjTekući tjedanj480
Tekući mjesecTekući mjesec11269
UkupnoUkupno760779

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 31 


Četvrtak, 09 Veljača 2017 13:19

 


van park

 

Zrgoženi jutrošnjim prizirom u parku generala Filipovića, koji je obnovljen i uređen prije samo nekoliko mjeseci a već se našao na meti huligana koji su uništili novo postavljene koševe za otpatke i gumene podloge za dječja igrališta. 

 

Ovo nije prvi put da skupina huligana uništava općinsku imovinu, no postavlja se pitanje zašto i zbog čega, koja je obijest i potreba uništavati javnu, društvenu imovinu. 

Zbog vandalizma nadležne općinske službe svakodnevno moraju sanirati posljedice takvog ponašanja. 

 

Općina Kiseljak ulaže velike napore kako bi grad bio što ljepši ali pojedinci i grupe se odnose vandalski pri čemu se uništavaju korpe za smeće, ulična rasvjeta, klupe a samo prošle godine Općina je izdvojila 15.000 KM na popravak društvene imovine. 

 

Vrijedi li ulagati u uređenje javnih površina na dobrobit svojih građana  koji bez imalo svijesti uništavaju sve što im dođe pod ruku? 

 

van park 2