Općina Kiseljak


Kontakt

kontakt2t.fw

Brojač

795440
DanasDanas95
JučerJučer200
Tekući tjedanjTekući tjedanj1161
Tekući mjesecTekući mjesec6919
UkupnoUkupno795440

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 140 


Četvrtak, 02 Veljača 2017 12:17

 

 

Magacin Kabare konačno će se predstaviti i publici u Kiseljaku, ovaj izuzetno komični kabare show učinit će vam večer ljepšom, a kući ćete otići nasmijani.


Zabranjene bajke je kabare koji prati avantura Crvenkapice koja je odlučila izaći iz bajke i napisati svoju.


Predstava će se održati u petak, 3.veljače u Hrvatskom domu s početkom u 20 sati.

Ulaz je besplatan.

 

kabare

 

MAGACIN KABARE je neprofitna profesionalna organizacija, koju su u Sarajevu 2010. godine osnovali etablirani i nadolazeći domaći umjetnici u cilju konceptualnog kreiranja i proizvodnje multimedijalnih projekata, samostalno i u suradnji sa bh., regionalnim, te međunarodnim umjetničkim profesionalcima.

 

Ova grupa umjetnika, kroz stand up komedije, kazališne i kabaretske predstave, performanse, TV/web serijale, glazbene spotove i dokumentarno-igrane filmove, na provokativan, inovativan i britak način propituje aktualna društvena pitanja, čime postavlja standarde za aktivizam kroz različite forme umjetnosti.