Općina Kiseljak


Kontakt

Brojač

741189
DanasDanas175
JučerJučer489
Tekući tjedanjTekući tjedanj2801
Tekući mjesecTekući mjesec7548
UkupnoUkupno741189

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 42 


Četvrtak, 05 Siječanj 2017 09:22

 

 

hrostos tekst

 

U pravoslavnoj crkvi u Kiseljaku koja pripada Blažujskoj parohiji 6.prosinca služit će se misa ponoćka, vijest je to koja je obradovala pravoslavne vjernike budući da mise ponoćke u ovoj crkvi nije bilo dugo godina, dok su mise za sam Božić služile se redovito.


Inicijativu svećenika ove zajednice podržao je i sam načelnik Mladen Mišurić-Ramljak koji se ujedno i pobrinuo da crkva bude spremna, ugrijana.


Načelnik je uputio čestitku svim pravoslavnim vjernicima u kojoj stoji:


''Našim sugrađanima pravoslavne vjeroispovijesti želim uputiti iskrene čestitke u povodu nastupajućeg pravoslavnog Božića. Neka vam ovaj blagdan bude svetkovina radosti pravoslavne tradicije, solidarnosti i duhovne povezanosti'' .