Trenutno aktivnih Gostiju: 21 i Članova: 1

Nedjelja, 01 Siječanj 2017 11:10

kiseljak vatromet tekst

Tradicionalni doček Nove godine na otvorenom koji u Kiseljaku postoji već 12 godina i ovoga je puta kao i prethodnih godina okupio mnoštvo građana na parkingu ispred općine, koji su se odlično zabavljali uz zvuke Taxi benda.

Uz nezaobilazan vatromet u ponoć Kiseljačani su uplovili u Novu 2017. godinu.

Usprkos hladnoći, uz minus 10 Celzjevih stupnjeva Nova godina u središtu Kiseljaka dočekana je u iznimno veseloj atmosferi mnoštvo građana gdje se veselilo i pjevalo do kasno u noć .

kiseljak vatromet 1

Načelnik općine Kiseljak Mladen Mišurić Ramljak tradicionalno je u ponoć sa sugrađanima odbrojavao posljednje minute stare godine, poželjevši im sretnu i uspješnu 2017. godinu.

Zdravlje i sreća na prvom su mjestu, no većina Kiseljačana ističe kako vjeruju u bolju Novu godinu koja je ispred njih.

kiseljak ljudi

Kako bi sve proteklo u najboljem redu pobrinula se policija, zaštitarska služba i vatrogasna postrojba općine Kiseljak.