Četvrtak, 22 Prosinac 2016 08:04

nap 1

U izložbenom paviljonu Srednje škole Kiseljak upriličen je kulturni događaj u organizaciji kiseljačke podružnice HKD ''Napredak'' pod vodstvom dr. Ive Mire Jovića '' U susret Božiću''.

nap 7

Posjetitelji su imali priliku vidjeti izložbu likovnih uradaka nastalih tijekom Likovne kolonije Planinski krajolik koja se održava povodom Dana općine Kiseljak.

Profesorica Ivana Ribičić predstavila je likovne uratke, 30 slika, 10 autora iz BiH i Hrvatske s tematikom pejzaža i mrtve prirode s naglašenim, bogatim koloritom.

nap 3

Večer su učinili još bogatijom učenici Srednje škole koji su u izvedbi igrokaza ''Božićna priča'' dočarali vrijeme priprave za Božić, Isusovo rođenje s poukom da sreća ne leži u bogatstvu i moći, nego u ljubavi prema bližnjima.

nap 6

Načelnik Mladen Mišurić-Ramljak koji je pokrovitelj kulturne večeri uručio je učenicima Osnovnih i Srednjih škola nagrade koji su pobjednici natječaja ''Božić u mojoj obitelji'', te je svim nazočnima čestitao i zaželio čestiti i blagoslovljen Božić.

nap 5

nap 4