Općina Kiseljak


Kontakt

kontakt2t.fw

Brojač

795441
DanasDanas96
JučerJučer200
Tekući tjedanjTekući tjedanj1162
Tekući mjesecTekući mjesec6920
UkupnoUkupno795441

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 166 


Ponedjeljak, 19 Prosinac 2016 08:35

 

 

U organizaciji HKD ''Napredak'' podružnica Kiseljak u suradnji s koordinatoricom projekta Marijanom Budimir a pod pokroviteljstvom načelnika Mladena Mišurića-Ramljaka u Kiseljaku je u subotu 17. prosinca predstavljena ''Bajka za velike i male''.

 

bajka 17


Božićna bajka za velike i male ispunila je dupke punu dvoranu Srednje škole na kojoj je nastupilo stotinu izvođača s područja naše općine. Na prvom velikom božićnom koncertu kakav Kiseljak ne pamti sudjelovali su: zbor OŠ Brestovsko, dječji zbor OŠ Gromiljak, veliki zbor ''Ime Marijino''-Župa Gromiljak, zborovi OŠ Kiseljak, Frama bend ''Kiseljak'', zbor ''Sv Ilije Proroka'' Kiseljak, solisti: Marijana Drmač,Tea Barišić, Antonela Bencun, Barbara Budimir, Ivan Rajić, Kiseljačke mažoretkinje, Plesni klub ''LDF'' i ''Palčići'' Kiseljak.


Uz žive jaslice uprizoreno je rođenje Malog Isusa, spasitelja svijeta, božićna priča nadahnula je sve nazočne i ispunila srce svih nas da u vrijeme adventa budemo ispunjeni Duhom svetim i njegovom vedrinom.

 

bajka 1 bajka 2

bajka 3 bajka 4

bajka 5 bajka 6

bajka 9 bajka 10

bajka 11 bajka 12

bajka 15 bajka 16

bajka 17 bajka 18