Općina Kiseljak


Kontakt

kontakt2t.fw

Brojač

795444
DanasDanas99
JučerJučer200
Tekući tjedanjTekući tjedanj1165
Tekući mjesecTekući mjesec6923
UkupnoUkupno795444

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 59 


Srijeda, 14 Prosinac 2016 07:31

 

ribice tekst

(foto:artinfo.kiseljak)

 

Općina Kiseljak u narednoj godini kreće s oplemenjivanjem javnih površina s novim sadržajima, kao što su uređenje parkova, šetališta i trgova no na radost kiseljačana a prvenstveno djelatnika Srednje škole Kiseljak uskoro će plato ispred Srednje škole zasjati u punom sjaju .

 


Prije par godina skulptura ribica, odnosno fontane u obliku ribica je nestala, bolje rečeno ukradena stoga je Općina Kiseljak odlučila vratiti izgled platou kakav je nekada bio i stvar prepustiti kiparu Ivanu Klariću koji je napravio repliku ukradenog spomenika koji će uskoro svečano biti postavljen.