Ponedjeljak, 21 Studeni 2016 08:01

seminar ivan tekst

U petak 18. studenog u vijećnici Općine Kiseljak održan je okrugli stol pod nazivom ''Promocija Priručnika za profesionalce o postupanju u slučajevima nasilja nad djecom i prosjačenja djece u KSB.

Okrugli stol je organiziran od strane udruženja socijalnih radnika KSB, koji ima za cilj promovirati važnost novo izrađenog Priručnika te upoznati javnost o slučajevima nasilja nad djecom i prosjačenjem.

seminar ivan 1

Priručnik su nazočnima predstavili Ivan Ilijašević, iz Službe za socijalni rad Općine Kiseljak,  Miroslav Jakić i Izudin Halba koji su u svom izlaganju istaknuli kako se uskoro kreće s formiranjem multidiscipliniranog tima na području našeg kantona.

seminar ivan 2

Okruglom stolu sudjelovali su predstavnici škola, domova zdravlja, policije s područja općina Kiseljak, Kreševo, Fojnica i Busovača.

seminar ivan 3

Događaj je organiziran uz podršku Federalnog ministarstva obrazovanja i znanosti i socijalne politike KSB.