Četvrtak, 17 Studeni 2016 08:40

16.zbor tekst

U Hrvatskom domu u Kiseljaku održana je audicija za Palčiće .

Projekt je to koji za cilj ima ponovno okupiti pjevački zbor koji je na našim prostorima djelovao prije dvadeset godina. U organizaciji Palčića sudjeluju predstavnici pjevačko-plesnog zbora ''Zagrepčanke i dečki' 'na čelu s voditeljicom Lanom Marinović i Slavkom Olujićem, osnivačem i dirigentom zbora Palčića.

16.zbor 1

Na audiciji održanoj 16. studenog prijavilo se 30-ak mališana koji su odlično savladali prve korake pjesme i plesa te uspješno izveli koreografiju za svoje roditelje.

16.zbor 2

Upisi još traju, svi zainteresirani, djeca uzrasta od 4-14 godina mogu se prijaviti na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili doći na slijedeću audiciju koja će se održati u prostorijama Hrvatskog doma u srijedu 23.11. u 18 sati.

16.zbor 3

Koordinatorica projekta za našu općinu je Marijana Budimir.

Nakon audicija počinju pripreme za veliki koncert koji će se održati u Kiseljaku a potom u Sarajevu, Zagrebu i Beču.