Općina Kiseljak


Kontakt

kontakt2t.fw

Brojač

795438
DanasDanas93
JučerJučer200
Tekući tjedanjTekući tjedanj1159
Tekući mjesecTekući mjesec6917
UkupnoUkupno795438

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 13 


Obavijest sportskim klubovima i udruženjima iz oblasti sporta sa prostora SBK/KSB

Ministarstvo obrazovanja, nauke, kulture i sporta upućuje javni poziv svim sportskim klubovima i udruženjima iz oblasti sporta sa porostora SBK/KSB da u što kraćem roku, najkasnije do 30. lipnja 2014.godine, dostave tražene podatke koji se nalaze u Upitniku koji

možete pogledati [Ovdje] ili preuzeti na stranici Ministarstva www.mozks-ksb.ba .

Popunjeni podatci iz Upitnika potrebni su za upis u Registar sportskih klubova i udrženja iz oblasti sporta sa područja SBK/KSB, iz razloga što će dostavljeni podatci doprinjeti transparetnijoj i kvalitetnijoj raspodjeli sredstava namijenjenih za sport.